52. schůze, 74. hlasování, 21. března 2013, 12:49
Výroční zprávy a účetní závěrky zdr. pojišťoven za rok 2011
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 62 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 58 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- Z Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- M Miloslava Vostrá
- 0 Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- N Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- 0 Jiří Paroubek
- M Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- 0 Vít Bárta
- Z Pavel Bém
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- 0 Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Jana Kaslová
- 0 Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- Z Stanislav Polčák
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Farský
- A Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- M Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- M Ivana Weberová
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- N Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- M Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- M Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- M Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- M Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- A Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- M Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Nečas
- N František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- A Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 7 | 2 | 5 | 6 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 4 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 1 | 1 | 4 | 6 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 1 | 8 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 3 | 3 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 3 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 62 | 16 | 30 | 58 | 34 |