52. schůze, 82. hlasování, 22. března 2013, 12:34
Informace ministryně práce a sociálních věcí k s-Kartám
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 78 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- Z Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- Z Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- Z Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Igor Jakubčík
- 0 Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- M Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- Z Jan Florián
- A Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- N Jana Kaslová
- Z Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Stanislav Křeček
- N Václav Kubata
- A František Laudát
- 0 Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- Z Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- M Leoš Heger
- Z Zdeňka Horníková
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- Z Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- M Jan Husák
- 0 Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- A Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- M Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- Z Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 3 | 3 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 5 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 6 | 5 | 3 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 1 | 6 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 1 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 6 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 0 | 3 | 4 |
Celkem | 200 | 78 | 26 | 37 | 34 | 25 |