52. schůze, 158. hlasování, 27. března 2013, 15:07
Vl.n.z. o státním občanství České republiky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 80 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Petr Bendl
- A Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- M Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- M Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- A Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- 0 František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- 0 Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- M Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- A Jaroslav Škárka
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- M Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- A Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- A Radek John
- Z Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Stanislav Křeček
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- M Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- Z David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- M Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- M Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- A Václav Klučka
- 0 Kristýna Kočí
- M Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- M Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- Z Jiří Rusnok
- 0 Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- A Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- A Zdeňka Horníková
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- M Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- M Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- 0 Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- A Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- M Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 9 | 2 | 5 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 3 | 4 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 2 | 5 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 5 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 80 | 25 | 34 | 38 | 23 |