53. schůze, 44. hlasování, 9. května 2013, 12:36
Vl.n.z. o Národním parku Šumava
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 33 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 97 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- Z Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- 0 Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- Z Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- 0 Jan Farský
- N Václav Horáček
- 0 Marie Nedvědová
- 0 Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- 0 Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- 0 Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Jiří Krátký
- Z Dagmar Navrátilová
- 0 Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- N Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- 0 Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- 0 Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Gabriela Kalábková
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Václav Kubata
- N František Laudát
- 0 Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Igor Jakubčík
- 0 Michal Janek
- A Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- 0 Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- 0 Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- Z Radim Vysloužil
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- 0 Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- 0 Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- 0 Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- A Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- 0 František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- Z Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 10 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 6 | 13 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 9 | 10 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 24 | 2 | 4 | 14 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 33 | 46 | 97 | 24 | 0 |