53. schůze, 57. hlasování, 10. května 2013, 10:45
Vl.n.z.o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 88 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- A Josef Cogan
- A Leoš Heger
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- 0 Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- A Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- A Renáta Witoszová
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- A Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- Z Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Gabriela Kalábková
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Václav Kubata
- 0 František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- A David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Roman Pekárek
- A Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- A Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- A Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 2 | 8 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 2 | 10 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 24 | 10 | 4 | 4 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 22 | 50 | 40 | 0 |