53. schůze, 64. hlasování, 10. května 2013, 11:42
Vl.n.z. o statusu veřejné prospěšnosti
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 41 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- N Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- 0 Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- N Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- Z Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- N Ludmila Bubeníková
- Z Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- A Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- Z Igor Svoják
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- Z Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- 0 Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- A Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- 0 Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- 0 Radek John
- A Gabriela Kalábková
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Václav Kubata
- N František Laudát
- N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Miroslav Svoboda
- 0 Boris Šťastný
- N David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- 0 Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- Z Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Roman Pekárek
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- A Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- Z Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 7 | 5 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 6 | 8 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 11 | 7 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 24 | 4 | 9 | 6 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 41 | 78 | 50 | 31 | 0 |