53. schůze, 93. hlasování, 14. května 2013, 14:46
Novela z. o odpadech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 101
A Ano: 1 | N Ne: 103 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- N Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- Z Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- Z Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Babor
- Z Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Igor Jakubčík
- Z Michal Janek
- N Václav Koubík
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- Z Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- N Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- Z Vít Bárta
- N Pavel Bém
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- N Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- N Radek John
- M Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- N František Laudát
- M Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- N Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- Z Vít Němeček
- Z Pavel Ploc
- N Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- N Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- N Milada Halíková
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- N Pavol Lukša
- Z Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- N Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- Z Radim Jirout
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Václav Neubauer
- N Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (N Ne: 7M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- M Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- N Vojtěch Adam
- N Michal Babák
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Jan Husák
- N Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- M Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- Z Roman Sklenák
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- Z Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Petr Gazdík
- Z Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- N Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 10 | 5 | 6 | 3 |
Jihočeský | 13 | 0 | 6 | 1 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 5 | 0 | 7 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 11 | 2 | 4 | 8 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 15 | 2 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 7 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 12 | 1 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 1 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 1 | 103 | 14 | 51 | 31 |