53. schůze, 94. hlasování, 14. května 2013, 17:51
N.z., kterým se zrušuje karta sociálních systémů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 11 | N Ne: 124 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- M Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- N Richard Dolejš
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- N Aleš Rádl
- 0 David Rath
- Z Jan Smutný
- N Milan Urban
- N Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- N Jan Bauer
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 100 Nepřihlášen: 1)
- N Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- N Václav Koubík
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jaromír Drábek
- N Jaroslav Foldyna
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- N Josef Šenfeld
- M Jiří Šlégr
- N Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- N Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- M Tomáš Chalupa
- A Radek John
- M Gabriela Kalábková
- M Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- M Václav Kubata
- Z František Laudát
- 0 Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- A Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Václav Horáček
- N Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- N Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- 0 Milada Halíková
- N Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- N Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- N Leoš Heger
- 0 Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- N Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- M Hana Orgoníková
- N Jan Pajer
- N Pavel Staněk
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Václav Cempírek
- N Jan Čechlovský
- N Jan Chvojka
- N Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- 0 Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- N Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- M Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- M Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- N Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- N Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- M Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- M Jaroslava Schejbalová
- 0 František Sivera
- N Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- N Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- N Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 0 | 12 | 5 | 4 | 3 |
Jihočeský | 13 | 1 | 9 | 2 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 10 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 10 | 3 | 2 | 7 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 14 | 4 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 1 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 7 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 13 | 3 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 11 | 124 | 24 | 13 | 28 |