53. schůze, 225. hlasování, 17. května 2013, 12:10
Vl.n.z. o katastru nemovitostí (katastrální zákon)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 83 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 57 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- N Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 7)
- A Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- A Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- A Roman Sklenák
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Farský
- N Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- Z Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- 0 Václav Klučka
- N Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- Z Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- N Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- Z Renáta Witoszová
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- N Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- 0 Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- A Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Gabriela Kalábková
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Václav Kubata
- A František Laudát
- N Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- N Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- N Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- A Helena Langšádlová
- 0 Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- A Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jaromír Drábek
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- A Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- A Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- Z Milan Šťovíček
- N Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 6 | 7 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 7 | 8 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Středočeský | 24 | 10 | 5 | 8 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 83 | 50 | 57 | 10 | 0 |