53. schůze, 232. hlasování, 17. května 2013, 12:31
Novela z. o platu představitelů státní moci
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 13 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 61 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- N Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- N Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jan Pajer
- 0 Pavel Staněk
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Jan Babor
- 0 Václav Baštýř
- 0 Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- N Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z Vojtěch Adam
- A Michal Babák
- Z Walter Bartoš
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- N Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- 0 Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- 0 Rom Kostřica
- N Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- N František Sivera
- Z Roman Sklenák
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Farský
- Z Václav Horáček
- Z Marie Nedvědová
- N Vít Němeček
- 0 Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- Z Ludmila Bubeníková
- A Jana Drastichová
- N Pavel Drobil
- Z Milada Halíková
- 0 Václav Klučka
- Z Kristýna Kočí
- Z Kateřina Konečná
- N Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Lukša
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Jiří Rusnok
- Z Adam Rykala
- Z Zbyněk Stanjura
- N Igor Svoják
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Jaroslava Wenigerová
- N Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Lenka Andrýsová
- 0 Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- Z Jiří Krátký
- N Dagmar Navrátilová
- 0 Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- N Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Václav Cempírek
- 0 Jan Čechlovský
- Z Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- N Václav Neubauer
- A Miroslav Petráň
- N Jiří Skalický
- 0 Miroslav Váňa
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Vít Bárta
- N Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- N Jan Florián
- Z Petr Hulinský
- 0 Tomáš Chalupa
- A Radek John
- Z Gabriela Kalábková
- 0 Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Václav Kubata
- Z František Laudát
- N Karolína Peake
- Z Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 6Z Zdržel se: 5)
- N Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- N Václav Koubík
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- N Jaroslav Škárka
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8)
- N Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- N Pavel Bohatec
- 0 Richard Dolejš
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Petr Holeček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- N Jan Smutný
- 0 Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Jaromír Drábek
- Z Jaroslav Foldyna
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Patricie Kotalíková
- N Jaroslav Krákora
- N Jan Kubata
- Z Jiří Paroubek
- N Ivana Řápková
- Z Josef Šenfeld
- 0 Jiří Šlégr
- 0 Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- Z Josef Tancoš
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Ladislav Jirků
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- 0 Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- Z Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Svoboda
- N Tomáš Úlehla
- 0 Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 6 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 6 | 6 | 9 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 7 | 5 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 4 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 8 | 7 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 0 | 5 | 0 |
Středočeský | 24 | 1 | 6 | 9 | 8 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 3 | 4 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 13 | 66 | 61 | 60 | 0 |