57. schůze, 123. hlasování, 13. srpna 2013, 14:08
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 123 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- 0 Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- A Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- Z Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- A Milan Urban
- Z Jaroslav Vandas
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- A Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- A Viktor Paggio
- 0 Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Igor Jakubčík
- A Michal Janek
- A Václav Koubík
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Petr Benda
- A Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Patricie Kotalíková
- M Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
- M Jiří Paroubek
- A Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- Z Milan Šťovíček
- A Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- A Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Gabriela Kalábková
- A Jana Kaslová
- A Lenka Kohoutová
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Václav Kubata
- A František Laudát
- A Karolína Peake
- A Gabriela Pecková
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- A Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- A Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5M Omluven: 7)
- M Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- M Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Robin Böhnisch
- 0 Josef Cogan
- 0 Leoš Heger
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- A Jiří Oliva
- A Hana Orgoníková
- A Jan Pajer
- A Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Václav Cempírek
- A Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- A Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- A Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- A Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- A Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- A Rom Kostřica
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Anna Putnová
- 0 Jaroslava Schejbalová
- A František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- M David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lenka Andrýsová
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- A Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- A Petr Gazdík
- 0 Alena Hanáková
- 0 Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 13 | 0 | 7 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 5 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 4 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 123 | 0 | 33 | 12 | 32 |