57. schůze, 124. hlasování, 13. srpna 2013, 14:14
Pořad schůze
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 125, stenoprotokol č. 89). Hlasování bylo opakováno (č. 132).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 71 | N Ne: 38 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Petr Bendl
- Z Miroslav Bernášek
- 0 Jiří Besser
- Z Pavel Bohatec
- A Richard Dolejš
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- N Petr Holeček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Jeník
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Kateřina Klasnová
- N Helena Langšádlová
- M Roman Pekárek
- 0 Aleš Rádl
- 0 David Rath
- 0 Jan Smutný
- A Milan Urban
- A Jaroslav Vandas
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- N Radim Vysloužil
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jan Babor
- N Václav Baštýř
- Z Jan Bauer
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- 0 František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Martin Gregora
- A Vítězslav Jandák
- N Viktor Paggio
- N Vlasta Parkanová
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Igor Jakubčík
- N Michal Janek
- Z Václav Koubík
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Jaroslav Škárka
- M Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Petr Benda
- Z Jaromír Drábek
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Patricie Kotalíková
- M Jaroslav Krákora
- Z Jan Kubata
(námitka proti hlasování) - M Jiří Paroubek
- Z Ivana Řápková
- A Josef Šenfeld
- N Milan Šťovíček
- Z Jiří Šulc
- A Josef Tancoš
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Vít Bárta
- 0 Pavel Bém
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Jaroslav Eček
- M Jan Florián
- A Petr Hulinský
- N Tomáš Chalupa
- A Radek John
- A Gabriela Kalábková
- N Jana Kaslová
- N Lenka Kohoutová
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Václav Kubata
- 0 František Laudát
(námitka proti hlasování) - N Karolína Peake
- N Gabriela Pecková
- N Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Miroslav Svoboda
- M Boris Šťastný
- 0 David Vodrážka
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 3)
- N Jan Farský
- N Václav Horáček
- A Marie Nedvědová
- A Vít Němeček
- A Pavel Ploc
- A Petr Skokan
- N Ivana Weberová
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5M Omluven: 7)
- M Ludmila Bubeníková
- M Jana Drastichová
- 0 Pavel Drobil
- A Milada Halíková
- M Václav Klučka
- A Kristýna Kočí
- A Kateřina Konečná
- M Jaroslav Krupka
- A Pavol Lukša
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Jiří Rusnok
- A Adam Rykala
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Igor Svoják
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Jaroslava Wenigerová
- M Renáta Witoszová
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- 0 Josef Cogan
- N Leoš Heger
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Soňa Marková
- N Jiří Oliva
- Z Hana Orgoníková
- Z Jan Pajer
- Z Pavel Staněk
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Václav Cempírek
- Z Jan Čechlovský
- A Jan Chvojka
- 0 Radim Jirout
- M Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Václav Neubauer
- M Miroslav Petráň
- Z Jiří Skalický
- Z Miroslav Váňa
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Ladislav Jirků
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Josef Novotný st.
- N Aleš Roztočil
- 0 Marie Rusová
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M Vojtěch Adam
- 0 Michal Babák
- N Walter Bartoš
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Josef Dobeš
- Z Dana Filipi
- M Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- Z Jan Husák
- A Otto Chaloupka
- N Rom Kostřica
- Z Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- N Anna Putnová
- N Jaroslava Schejbalová
- Z František Sivera
- A Roman Sklenák
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- M Pavel Suchánek
- M David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Lenka Andrýsová
- N Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Jiří Krátký
- 0 Dagmar Navrátilová
- A Josef Nekl
- N Bořivoj Šarapatka
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Petr Gazdík
- N Alena Hanáková
- 0 Vladimír Koníček
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Svoboda
- M Tomáš Úlehla
- A Martin Vacek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 24 | 10 | 3 | 6 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 6 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 1 | 4 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 9 | 6 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 5 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 3 | 5 | 6 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 71 | 38 | 29 | 30 | 32 |