4. schůze, 42. hlasování, 10. prosince 2013, 16:55
Vl.n.z.o změně zákonů v souvislosti s přij.kontrolního řádu - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 112 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
- A Jiří Zimola
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 František Adámek
- Z Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- M Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- N Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 3 | 2 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 8 | 4 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 2 | 1 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 112 | 24 | 17 | 39 | 8 |