4. schůze, 103. hlasování, 19. prosince 2013, 10:19
Vl. n. z. o státním rozpočtu ČR na rok 2014
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 193 | Je třeba: 97
A Ano: 73 | N Ne: 100 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 12Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Miloš Petera
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
- N Jiří Zimola
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 6)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 8M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- M Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 12 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 8 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 9 | 1 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 12 | 0 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 12 | 0 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 100 | 1 | 20 | 6 |