5. schůze, 25. hlasování, 22. ledna 2014, 16:42
Novela z. - služební zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 20 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 75 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
- Z Jiří Zimola
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 10)
- 0 Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- 0 Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10)
- Z René Číp
- 0 Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- 0 Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 4 | 8 | 10 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 1 | 9 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 6 | 9 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 25 | 4 | 6 | 5 | 10 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 42 | 63 | 75 | 0 |