6. schůze, 54. hlasování, 6. února 2014, 10:13
Zpráva o životním prostředí ČR v roce 2012
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 124 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
- 0 Jiří Zimola
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- 0 Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- Z Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- Z Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 5 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 5 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 25 | 16 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 124 | 0 | 31 | 45 | 0 |