8. schůze, 73. hlasování, 6. května 2014, 18:34
Změna čl. 8 Římského statutu Mezinárodního trestního soudu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 30 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- Z Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 6 | 9 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 5 | 10 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 12 | 3 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 12 | 3 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 5 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 30 | 81 | 48 | 24 | 17 |