8. schůze, 84. hlasování, 7. května 2014, 12:34
Návrh na odvolání předsedy DR SZIF
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 115 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- M Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 2 | 7 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 5 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 1 | 3 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 115 | 19 | 37 | 13 | 16 |