9. schůze, 1. hlasování, 7. května 2014, 14:01
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 89 | Je třeba: 45
A Ano: 82 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 111 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 14)
- 0 Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 7)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- A René Číp
- 0 Karel Fiedler
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 1)
- 0 František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 7)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 14 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 14 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 0 | 18 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 13 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 0 | 111 | 7 | 0 |