8. schůze, 88. hlasování, 7. května 2014, 15:31
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 98 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 62 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- 0 Jiří Valenta
- N Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 7)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 1 | 12 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 3 | 8 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 3 | 3 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 7 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 98 | 17 | 62 | 10 | 13 |