10. schůze, 147. hlasování, 20. června 2014, 09:18
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 49 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 9 | 4 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 4 | 3 | 3 | 8 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 0 | 8 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 5 | 1 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 0 | 4 | 5 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 49 | 62 | 11 | 43 | 35 |