10. schůze, 148. hlasování, 20. června 2014, 09:19
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 97 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9Z Zdržel se: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 8)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- M Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 2 | 4 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 3 | 5 | 8 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 1 | 0 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 1 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 97 | 7 | 11 | 50 | 35 |