10. schůze, 160. hlasování, 20. června 2014, 10:20
Vl.n.z. o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 11 | N Ne: 118 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Miloš Petera
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Pospíšil
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- Z Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 17M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 16 | 2 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 6 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 10 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 7 | 3 | 4 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 14 | 1 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 1 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 17 | 0 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 0 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 11 | 118 | 9 | 28 | 34 |