12. schůze, 14. hlasování, 17. července 2014, 10:26
N.z.o změně zák. v souvis. s přijetím zákona o státní službě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 57 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- 0 Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Miloš Petera
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- M Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 7 | 6 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 2 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 8 | 3 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 10 | 1 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 1 | 1 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 3 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 4 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 57 | 74 | 27 | 4 | 38 |