12. schůze, 97. hlasování, 30. července 2014, 11:04
Novela z. o spotřebních daních - EU
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 186).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 120 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 40 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A René Číp
- 0 Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- 0 Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- A Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- 0 Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 8 | 7 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 14 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 120 | 30 | 40 | 10 | 0 |