14. schůze, 32. hlasování, 10. září 2014, 12:08
Novela z. - služební zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 15 | N Ne: 131 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 11M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- M Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- Z Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 18Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 15 | 1 | 5 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 8 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 11 | 0 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 10 | 0 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 18 | 1 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 7 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 18 | 0 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 15 | 131 | 3 | 27 | 24 |