17. schůze, 23. hlasování, 17. září 2014, 12:07
Novela z. o daních z příjmů - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 30 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 83 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 8)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 František Adámek
- N Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 10 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 8 | 7 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 8 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 4 | 14 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 6 | 10 | 6 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 8 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 30 | 66 | 83 | 21 | 0 |