17. schůze, 44. hlasování, 18. září 2014, 10:05
Písemná interpelace Z. Stanjury na A. Prachaře ve věci realizace stave
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 80 | Je třeba: 41
A Ano: 51 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 120 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 9)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A René Číp
- 0 Karel Fiedler
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- 0 Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 8)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- A Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 15)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 6)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- 0 Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 9 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 3 | 10 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 2 | 9 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 8 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 15 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 6 | 1 | 17 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 16 | 120 | 13 | 0 |