17. schůze, 66. hlasování, 19. září 2014, 12:22
Návrh zvýšených středněd.výdaj.rámců na léta 2015 a 2016
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 28 | N Ne: 72 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- 0 Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- M Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z René Číp
- 0 Karel Fiedler
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- 0 Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 9 | 1 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 5 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 1 | 2 | 5 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 8 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 5 | 3 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 12 | 5 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 8 | 2 | 3 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 0 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 3 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 28 | 72 | 28 | 32 | 40 |