17. schůze, 105. hlasování, 23. září 2014, 17:13
Novela z. o podmín.provozu vozidel na pozemních komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 71 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 70 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- N Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- 0 Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 1 | 4 | 10 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 1 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 1 | 8 | 8 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 0 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 4 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 71 | 7 | 25 | 70 | 27 |