17. schůze, 227. hlasování, 25. září 2014, 13:07
Odvolání se proti rozhodnutí MIV
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 36 | N Ne: 50 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Josef Hájek
- A Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- N Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 6 | 8 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 5 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 7 | 7 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 5 | 8 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 5 | 5 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 36 | 50 | 50 | 20 | 44 |