17. schůze, 241. hlasování, 25. září 2014, 20:13
Novela z. o posuzování vlivů na životní prostředí - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 97 | Je třeba: 49
A Ano: 92 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 47 | M Omluven: 56 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 9M Omluven: 3)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- A Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- A Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 6 | 1 | 7 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 6 | 1 | 8 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 9 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 5 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 92 | 0 | 47 | 5 | 56 |