17. schůze, 308. hlasování, 1. října 2014, 12:53
Novela z. o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 6 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 138 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 19M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16M Omluven: 6)
- Z František Adámek
- Z Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2Z Zdržel se: 13M Omluven: 7)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- Z Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- M Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 16M Omluven: 6)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 0 | 3 | 19 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 0 | 1 | 10 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 2 | 11 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 0 | 2 | 16 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 0 | 0 | 13 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 1 | 16 | 6 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 0 | 6 | 5 |
Celkem | 200 | 6 | 0 | 13 | 138 | 43 |