21. schůze, 5. hlasování, 7. listopadu 2014, 14:03
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 113 | Je třeba: 57
A Ano: 85 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 87 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- 0 René Číp
- 0 Karel Fiedler
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- 0 Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 7 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 14 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 9 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 0 | 87 | 28 | 0 |