19. schůze, 176. hlasování, 7. listopadu 2014, 14:24
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 135 | Je třeba: 68
A Ano: 20 | N Ne: 75 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- 0 Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- 0 Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 5 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 12 | 7 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 8 | 6 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 6 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 10 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Středočeský | 25 | 4 | 9 | 5 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 4 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 20 | 75 | 65 | 40 | 0 |