23. schůze, 13. hlasování, 2. prosince 2014, 15:56
Novela z. o platu představitelů státní moci
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 114 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Tomáš Jan Podivínský
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 3 | 1 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 8 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 1 | 2 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 4 | 1 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 114 | 25 | 9 | 25 | 27 |