23. schůze, 195. hlasování, 12. prosince 2014, 12:05
Novela z. o veřejných zakázkách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 138 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 19Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 2 | 4 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 5 | 1 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 19 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 19 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 138 | 17 | 7 | 19 | 19 |