23. schůze, 225. hlasování, 12. prosince 2014, 13:03
Novela z. o posuzování vlivů na životní prostředí - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 17 | N Ne: 94 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- M Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 12Z Zdržel se: 7)
- Z René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 8Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 9 | 3 | 7 | 3 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 0 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 9 | 1 | 8 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 12 | 0 | 7 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 12 | 1 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 17 | 94 | 5 | 65 | 19 |