25. schůze, 34. hlasování, 22. ledna 2015, 10:47
Písemná interpelace P. Bendla na M. Jurečku ve věci vypsání věřejné za
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 35 | N Ne: 45 | 0 Nepřihlášen: 69 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 51 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- A René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 4)
- Z František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- Z Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- 0 Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 7 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 7 | 7 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 4 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 3 | 14 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 2 | 5 | 4 | 0 |
Středočeský | 25 | 6 | 2 | 10 | 7 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 4 | 6 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 45 | 69 | 51 | 0 |