26. schůze, 91. hlasování, 2. dubna 2015, 11:38
1. dopl. plánu voj. cvičení AČR se zahr.partnery v roce 2014
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 124 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- 0 Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 0 | 7 | 2 | 5 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 7 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 124 | 0 | 34 | 10 | 32 |