26. schůze, 102. hlasování, 7. dubna 2015, 14:19
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 67 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 4)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- 0 Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 9 | 1 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 0 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 6 | 1 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 8 | 2 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 1 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 67 | 71 | 9 | 26 | 27 |