27. schůze, 72. hlasování, 29. dubna 2015, 18:56
Informace předsedy vlády ČR pro PS PČR ke kauze bratrů Michalákových
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 81 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 6)
- M Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- Z Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- Z Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- 0 Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- M Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 0 | 5 | 6 | 6 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 7 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 6 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 6 | 9 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 81 | 0 | 42 | 50 | 27 |