27. schůze, 74. hlasování, 30. dubna 2015, 11:09
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 68 | N Ne: 16 | 0 Nepřihlášen: 35 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- Z František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- N Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 8)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 11 | 1 | 5 | 2 | 6 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 1 | 7 | 7 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 1 | 1 | 3 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 2 | 4 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 68 | 16 | 35 | 35 | 46 |