27. schůze, 113. hlasování, 20. května 2015, 09:19
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 55 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 58 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- N František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A René Číp
- N Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 7 | 4 | 7 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 1 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 4 | 6 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 7 | 1 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 8 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 55 | 52 | 18 | 58 | 17 |