27. schůze, 123. hlasování, 20. května 2015, 11:01
Novela z. o ochraně veřejného zdraví - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 19 | N Ne: 142 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 18Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 12M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- N František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 7)
- A Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 14Z Zdržel se: 6)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 110 Nepřihlášen: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- N Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 18 | 0 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 8 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 12 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 16 | 2 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 14 | 1 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 8 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 14 | 0 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 11 | 1 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 19 | 142 | 5 | 22 | 12 |