27. schůze, 173. hlasování, 22. května 2015, 09:46
Novela z.o význam.trž.síle při prodeji zem. a potr. produktů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 130 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- M Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 19Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 1 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 3 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 19 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 130 | 0 | 12 | 33 | 25 |