29. schůze, 100. hlasování, 19. června 2015, 10:29
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 79 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- N František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- N Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- A Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- N František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 5)
- N Jan Farský
- N Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 8 | 8 | 3 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 8 | 1 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 4 | 0 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 79 | 64 | 6 | 24 | 27 |