3. schůze, 6. hlasování, 23. července 1996, 15:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 197 | Je třeba: 99
A Ano: 80 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 3 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- A Jaroslav Bašta
- N Eduard Bureš
- A Petra Buzková
- A František Čech
- A Václav Exner
- A Petr Hulinský
- Z Jan Kalvoda
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- A Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- 0 Ivan Mašek
- Z Jaroslav Orel
- Z Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- Z Ivana Plechatá
- N Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- Z Miroslav Tyl
- N Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- N Ondřej Zemina
- N Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 6Z Zdržel se: 7)
- A Jan Bláha
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Ivan Kočárník
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- A Karel Machovec
- A Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jan Vidím
- N Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- A Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- A Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- A Jitka Kupčová
- Z Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Svoboda
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- A Květoslava Čelišová
- N Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- A Josef Hojdar
- N Josef Holub
- A Josef Houzák
- Z Vlasta Hrůzová
- A Robert Kopecký
- A Vladimír Laštůvka
- N Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- N Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- A František Španbauer
- N Pavel Tollner
- Z Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- A Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 7Z Zdržel se: 9)
- Z Drahoslava Bartošková
- A Rostislav Čevela
- N Zdeňka Horníková
- Z Ondřej Huml
- A Michal Kraus
- A Miloslav Kučera
- Z Dušan Kulka
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Lux
- Z Pavel Maixner
- A Josef Mandík
- Z Jana Marcová - Petrová
- N Václav Nájemník
- Z František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- A Hana Orgoníková
- N Ivan Pilip
- Z Pavel Severa
- A Evžen Snítilý
- Z Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- A Vlasta Štěpová
- A Jaroslav Štrait
- A Miloš Titz
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 7N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Pavel Bratinka
- A František Brožík
- Z Tomáš Březina
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Josef Krejsa
- A Michael Kuneš
- Z Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Anna Röschová
- N Jan Ruml
- A Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
- Z Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 12Z Zdržel se: 12)
- Z Libor Ambrozek
- N Vladimír Bartoš
- N Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Stanislav Bělehrádek
- Z Josef Borák
- A Vladimír Cisár
- N Vladimír Dlouhý
- N Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- N Robert Kolář
- A Jan Kostrhun
- A Pavel Kováčik
- Z Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- A Miloš Melčák
- Z Dušan Navrátil
- N Karel Nejezchleb
- A Marie Noveská
- Z Jaroslav Pešán
- Z Jana Pešková
- N Jaroslav Plachý
- Z Petr Pleva
- N Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- A Jaromír Schling
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- Z Milan Uhde
- A Jiří Václavek
- A Miloslav Vlček
- Z Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 17N Ne: 9Z Zdržel se: 10)
- N Marek Benda
- A Pavel Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Vavřinec Fójcik
- A Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- A Jiří Hofman
- N Vilém Holáň
- A František Chobot
- Z Pavla Jurková
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kapoun
- N Václav Klaus
- Z Daniel Kroupa
- Z Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- A Antonín Macháček
- N Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Jaroslav Palas
- A Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- Z Karel Sehoř
- N Pavel Šafařík
- A Petr Šulák
- N Zdeněk Švrček
- A Dušan Tešnar
- A Radim Turek
- N Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 6 | 1 | 10 | 0 |
Středočeský | 21 | 8 | 6 | 0 | 7 | 0 |
Jihočeský | 14 | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 5 | 2 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 7 | 0 | 9 | 0 |
Západočeský | 18 | 7 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 12 | 0 | 12 | 0 |
Severomoravský | 36 | 17 | 9 | 0 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 80 | 52 | 3 | 65 | 0 |