29. schůze, 175. hlasování, 7. července 2015, 18:52
Novela z. o loteriích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 89 | Je třeba: 45
A Ano: 25 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 88 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- 0 Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- 0 Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 8)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Petr Kořenek
- 0 Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 3 | 14 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 6 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 6 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 4 | 11 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 6 | 9 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 6 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 7 | 9 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 8 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 54 | 88 | 10 | 23 |