29. schůze, 234. hlasování, 9. července 2015, 09:21
Písemná interpelace J. Chalánkové na M. Marksovou ve věci budoucnosti
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 65 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- Z Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- M Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- N Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- 0 Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- M Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- M Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 3 | 9 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 4 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 13 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 2 | 3 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 2 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 65 | 13 | 63 | 27 | 32 |